1920x300 - 01

O NÁS,
NÁŠ CÍL PRO KAŽDÝ OBCHOD

Ve vztahu k zákazníkovi vychází naše firma ze 3 základních zásad, které jsou podstatou jakéhokoli úspěšného obchodu

Očekávání
Většina lidí má svoji přesnou představu, jak má produkt vypadat. Našim cílem je společně, jasně a transparentně vydefinovat, jak bude produkt skutečně vypadat a jaké vlastnosti a parametry bude mít. Základní nutností je najít dohodu mezi očekáváním a technicky možnou realizací.
No a pro ty, kteří váhají nebo se rádi nechávají překvapit, máme připravenou kupu nápadů a zkušeností z předchozích zakázek, takže nakonec nikdo nezůstane bezradný.

Cena
Víme, že konkurence na trhu je veliká a věřme, že spokojený zákazník je základem úspěšného a dlouhodobého podnikání. Chceme, aby ze vztahu k zákazníkovi měly dobrý pocit obě zúčastněné strany. Toho lze dosáhnout jen dobrou, vzájemnou dohodou. Pokud si obě strany po skončení dodávky řeknou: "Byl to dobrý obchod.", tak jsme dosáhli našeho cíle.

Kvalita
Jsme si dobře vědomi toho, že naše produkty jsou součástí životů našich zákazníků, a proto k nim přistupujeme z tohoto úhlu pohledu. To, co děláme, děláme rádi, a to se samozřejmě odráží i do kvality. Není pro nás lepšího zadostiučinění než vědomí toho, že to, co jsme vytvořili, slouží svému majiteli dlouho a dobře. U našich výrobků garantujeme minimálně pětiletou záruka na odvedenou práci.

Jsme rodinná firma opírající se o více než 15-leté zkušenosti v oblasti výroby individuálního nábytku. Nábytek vyrábíme s důrazem na zachování tradičních hodnot vysoké kvality a dlouhé životnosti.

FOTOGALERIE, UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE